TİŞÖRT BASKI FABRİKASI 

(0224) 272 19 18 

responsive slider joomla free

Baskılı t shirt

Online Bir Ayarlama T-Shirt Saklamak Kolay...

İyi haber işte. Yeni bir fırlatma bina ve t-shirt marka nispeten ucuz ve hızlı. Baskılı T-shirt (Tişört) Zaten satmak istediğiniz tasarımları türleri için fikirler varsa, ve yalnızca birkaç saat gibi çalışıyor olabilir. İle bolluk apps ve uygulamasında bu Shopify App store, sen de Bağlan saklamak için bir Baskı t-shirt yazıcı/dropshipper dakika ve bir tam işleyen deposu, yazdırmaya hazır ve gemi için müşteriler.

Ama aynı Zamanda Gerçekten Zor bir İş

Baskılı T-shirt (Tişört) Araçlar ve teknoloji tasarımı için günümüzde mevcut olmasına rağmen, baskı ve kendi nakliye t-shirt son derece basit, gülmesini yapar, zor kısmı rekabette öne için bir marka inşa ediyor. Online bir t binası ince marjları ile rekabet ve birleştirmek Baskılı T-shirt (Tişört) şirket ilk görünebilir daha zor olur.

Yeni t-shirt markası ile başarılı olmak için, en baştan doğru kararlar vermek zorundayız.

Bu Başarının Anahtarları:

Online t-shirt sektöründe, bir t-shirt girişimci olarak başarılı olmak için birçok önemli unsurlardır. Bu unsurların her biri yakından ileri gitmeden önce dikkat edilmesi gereken:

Niş

Bu dönem bir çok oyundan atılma duydum ama hiçbir yerde grafik t-shirt sektöründe daha bir niş seçmek daha önemlidir. Başarılı bir t-shirt iş kurma en önemli faktörlerden biri olduğunu seçerek ve belirli bir niş ikram yapmak için en iyi yollardan birçok rakip arasından sıyrılmak için yeteneğidir.

Genel olarak, komik slogan ile t-shirt gibi kategoriler çok gelişmiş bir piyasa halinde saldırmak çok geniş olacak. Biraz daha sıkın için isteyeceksin. Daha belirli bir niş bir örnek doktor ve hemşire ile ilgili komik sloganlar ile t-shirt olurdu.

Daha spesifik olarak daha iyi çekecek ve pazar olarak doğru kitleye bütçenizi üfleme olmadan öne yardımcı olacaktır.

Tasarım

Grafik tişört tasarım arıyorsanız satın alan insanların çoğunluğu, onlarla iletişim ve grafik ve sloganlar görüşleri ve kendi kişiliğini yansıtır.

Bir ziyaretçi isteyeceği en son şey bu kataloğu görmek için t kopyası-shirt tasarım başka yerde bulundu. Tasarımlarınızı mutlaka karmaşık olması, en çok satan grafik tees birçok ve çok basit aslında gerek yok, ancak, hedef kitleniz ile bağlamak ve öne ihtiyaçları var.

Önerilen Ders T-Shirt Tasarım: Hey, güzel t-Shirt: Tasarımı Etkili T-shirt Grafik tarafından Chris Delorenzo, baş Tasarımcı için Johnny Cupcakes.

Kalite

Online bir t-shirt iş başarısı ve sürdürülebilirliği sonraki en önemli faktör kalitedir. Bir zamanlar birilerini kandırabilirsin, ama onları kandıramazsın. Kullandığınız shirt ve baskı kalitesi üst çentik olması gerekir. Küçülür ve akıntılar, geri dönüp repo çılgın hayranları yaratmayacak o kaybolur ve çatlak bir desen ya da bir t-shirt.

Marka

Güçlü, ilginç bir marka t-shirt sektöründe hayati önem taşımaktadır. Markanızı birlikte niş, tasarımları ve kalitesi dahil olmak üzere tüm seçenekleri kravat olacak bir sözdür. Benzersiz ve sempatik bir marka bina yüksek rekabet bir sektörde işletmeler için önemlidir. Müşterilere daha fazla seçenek var ne zaman bir e-ticaret iş müşterilerin dikkatini çekmek için farklı bir varoluş için, son derece önemli hale gelir.

Önerilen Kurs Giyim ve Giyim Marka: Elyaf Marka: Ne Başlamak Moda Şirketi tarafından Jeff Elyaf, Kurucusu, Zımba Tasarımı.

Baskılı T-Shirt Kaliteli

Tüm t-shirt aynıdır ve tüm yazdırma işlerini aynı. Daha önce de belirttiğimiz gibi, kalite marka ve başarısı için çok önemlidir, bu yüzden kendinizi eğitmek ve akıllıca boş gömlek seçmek önemlidir.

Her zaman kalitesi yüksek kar marjları için kurban için cazip olacak ama kaliteli bir marka paylaşmanın ve uzun vadede repo müşterinin kararlarını nasıl etkileyeceğini dikkate almak gerekir.

Kaliteli t-shirt kapsayacak çeşitli faktörler, fit, boyutlandırma, malzeme, yumuşaklık dahil olmak üzere, ve kilo. Harika bir başlangıç noktası belirleme, boş t-shirt için kullanmak üzere check out T-Shirt Dergi Online - inceleme bazı en popüler boş t-shirt için baskı.

Bir kez seçimlerinizi daraltmak, kesinlikle bilinçli bir nihai karar kendinize gömlek, t Her sipariş için tavsiye edilir.

T-Shirt Baskı Kalitesi

Bu gün yaş, t-shirt üzerine baskı için üç popüler yöntem vardır. Her yöntemin artıları ve eksileri vardır, ve kısmen zaman çok ürün oluşturma içine yatırım yapmak istediğiniz, seçtiğiniz baskı ortağı bağlıdır.

Aşağıda, her süreci daha iyi anlamak için her üç baskı yöntemleri anlattık.

Serigrafi

Serigrafi zaman test durdu eski bir tekniktir. T üzerine baskı için en popüler yöntemlerden biri olarak t-shirt üzerine baskı dayanıklı ve uzun ömürlü bir sonuç üretebilir. Ancak, emek yoğun bir ilk kurulum toplu olarak yazdırırken serigrafi etkili en mal olduğu anlamına gelir. Her renk maliyetleri ve üretim süresi arttıkça karmaşık tasarımlar veya tasarımları için beş dörtten fazla renk  t-shirt üzerine baskı ile gelince serigrafi da sorunlar oluşturuyor.

Artıları

 • Büyük gruplar için düşük maliyetli.
 • Toplu indirimler.

Eksileri

 • Birden fazla renk için daha verimli ve etkili bir maliyet.
 • Baskı basit görüntüleri ve tasarımlar sadece.

Isı Transferi

Isı transferi de uzun bir süre için yaklaşık edilmiş ve birkaç form var.  t-shirt üzerine baskı Olabilir görülen temel ısı transferi kağıt yerel büro malzemeleri Mağazasında. Bu kolay ev bilgisayarınızdan tasarımlarınızı baskı yapmak ve bir demir ile transfer olmasına rağmen, bu iş için geldiğinde onu kesmez. Isı transferi daha gelişmiş form plastik transferleri denir ve profesyonel yazıcılar tarafından özel, yüksek kaliteli ısı transferi kağıt üzerinde yazılıdır. Bu avantajı yerel yazıcınızdan yazdırır bir yığın siparişe ve ticari ısı basın makinesi ile emir almak gibi t-shirt aktarmak mümkün ediliyor.

Isı transferi t-nispeten kolay ve hızlı bir şekilde gömlek üzerine tam renkli bir görüntü elde edersiniz.

Artıları

 • “İsteğe bağlı her tişört baskı”.

Eksileri

 • Düşük kalite ve doğrudan daha az dayanıklı--konfeksiyon ve serigrafi için.
 • Önceden büyük bir yatırım birkaç bin dolar için Birkaç yüz dolar) ısı basın makinenin içine.
 • Kendinden-kendine yaklaşım anlamına gelir ek süre giriş yapın.
 • -Giysi İçin-(DTG)doğrudan

  Doğrudan giysi baskı işlemi çok evde olurdu bir mürekkep püskürtmeli yazıcı gibi çalışır. DTG doğrudan t shirt üzerine doğruluk ile tam renkli görüntüler üretebilir mürekkep yazdırır.

  Doğrudan giysi baskı eşit ekran baskı ve ısı transferi daha iyi kalitede baskı üretir. Sadece bir mürekkep püskürtmeli yazıcı gibi çalışır, çünkü, hiçbir kurulum ücreti, serigrafi aksine. Baskı küçük siparişler için kolay ve maliyet etkin olduğu anlamına gelir.

  Her tişört baskı zaman aynı miktarda alır gibi doğrudan-to-konfeksiyon baskı büyük dezavantajı, büyük siparişler için toplu indirim eksikliğidir.

  Artıları

  • Sınırsız renk seçenekleri.
  • Baskılı tasarım yüksek detay doğruluk.
  • Küçük emir ya da bir-off için büyük.
  • Maliyeti hiçbir kurulum.

  Eksileri

  • Büyük ve seri üretim için verimli ve etkili bir maliyet.
  • Genellikle ses indirimler.
  • ,

   asarımlarınızı Oluşturma

   En Çok Satan Tasarımları Ve Niş Bulmak

   Eğer t-shirt niş fikirler ve tasarımlar için güzel, harika bir başlangıç başka bir şey popüler ve şu anda satıyor bakmaktır.

   Sadece bir sonraki niş ya da t-shirt tasarımı daha iyi bir fikir almak için yardımcı olabilecek en üst grafik t-shirt pazarları için birkaç popüler ve en çok satan kitap sayfalarının listesi aşağıdadır.

   • Teeview
   • Zazzle Bestseller & Zazzle Popüler
   • Redbubble Popüler
   • Skreened Trend Gömlek
   • Snorg Bestseller
   • Kickstarter T-Shirt Kampanyaları

   Olabilir de ister kabul kontrol Google Trends ve Google Sıcak Arama için bir anlamda konuları insan var şu anda ilgileniyor.

   Bir Tasarımcı Kiralama

   Bir zamanlar bazı t-shirt tasarımları için bir fikrim var. Aslında tasarlanmış fikirlerinizi almak zorunda kalacaksın. Eğer Adobe Photoshop veya benzer programlar olabilir büyük olasılıkla üretmek bazı basit tasarımları ile kendinizi. Ancak, çoğu insan gibi iseniz, muhtemelen bazı yardım askere gerekir.

   Çok çeşitli araçlar ve pazar uygun bir grafik tasarımcı bulmak için tasarımları ile size yardımcı olmak için kullanabileceğiniz yerler.

   Tasarım Toplulukları

   Apple Magic Mouse - Apple Magic Mouse, büyük tasarımcı topluluk ile çok benzersiz bir yetenek. Ve eğer serbest projeler için kullanılabilir olup olmadıklarını görmek gibi tasarımcılar ileti aradığınız stil için arayın.

  • lacoste t shirtt-shirt baskı

Design by: www.diablodesign.eu