TİŞÖRT BASKI FABRİKASI 

(0224) 272 19 18 

responsive slider joomla free

 
gerekmemesi,hedef alınan dış pazara çok kısa sürede tişört baskı fiyatları girilmesi,dış pazara teknoloji aktarıldığı için oradaki hükümetin firmaya karşı olumlu bir tutum içine girmesini sağlayabilir ve en son olarak üretimin başkası tarafından yapılmasının bir sonucu olarak ülke riskinden firmanın en az şekilde etkilenmesini sağlar. Bu yöntemin baskılı tişört sakıncalarından ilki lisansı alan işletmenin istenen kalitede üretim yapamaması ve pazara tam nüfus edememesidir. Bu durum lisansı veren firmanın faaliyetlerde kontrolü elinde bulunduramamasından kaynaklanır ki bu durum marka imajının sarsılmasına kadar gidebilir. Bir diğer sakıncası da bilgi aktarımından kaynaklanır. Lisansı veren promosyon tişört firma ilerisi için kendine rakip yaratmış olur. Bu sakıncaların aşılabilmesi için firma lisans anlaşmasını dikkatlice yapmalıdır. Mamulün üretimi dış pazarda yerel bir üreticiye yaptırılır. Pazarlama faaliyeti ise firma tarafından yapılır. Yani bu yöntemde yabancı pazarlamacı yerel üretimi organize etmiş olur. Bu yöntemin uygulanabilmesi için dış pazarda üretimi gerçekleştiren firmanın mamulü istenen kalite ve miktarda üretebilmesine bağlıdır. Bu yöntemin sağladığı bir takım avantajlar vardır. Öncelikle bu yöntem yeni bir pazara girmenin en hızlı yoludur. Firmanın dış pazarda bir üretim birimi kurmasına gerek olmadığından yatırım maliyeti düşüktür. Ayrıca sözleşmenin süresi bittiğinde yenilenmesi firmanın isteğine bağlıdır. Bu açıdan v yaka ve polo yaka toptan tişört istikrarsız ve riskli pazarlara girecek işletmeler için ideal bir yöntemdir. Diğer yandan üretimin başkası tarafından yapılmasından dolayı işçi-işveren ilişkileri ve benzeri problemleri firma yaşamayacaktır. Bütün bunların yanında eğer üretim maliyeti toplam maliyet içinde önemli bir paya sahipse ve dış pazardaki üretim maliyeti iç pazara göre daha düşükse firma bu şekilde maliyetini ve fiyatını düşürecek, dolayısıyla rekabet gücünü arttıracaktır. Son olarak firmaya iyi bir ticari araştırma imkanı sağladığını söyleyebiliriz.
Bu avantajlarının yanı sıra sözleşmeli üretimin t shirt baskı fiyatları sakıncaları da vardır. Bunlardan ilki üretimin başkasına yaptırılmasından kaynaklanan kardan mahrum kalınmasıdır. İkinci olarak kendisi ile sözleşme yapılmış yerel firmanın üretim teknolojisini öğrenerek bir süre sonra firmaya rakip hale gelebilmesi riskidir.Bu yüzden taklit edilmesi zor olan mamullerin üretiminde bu yöntem kullanılmalıdır. Ayrıca firmanın üretim kalitesi üzerinde kontrolü zayıftır. Böylesi bir sorunla karşılaşmamak için firma anlaşmaya bir takım koşullar koymalıdır.
 
Fabrikalarda çalışanların özellikle üzerine giymiş oldukları kıyafetlerin logolu olması yada restoranlarda, cafelerde, alışveriş mağazalarında çalışan personellerin tek düze elbise kullanmalarından dolayı, artık en ufak işletmeler bile kendilerine göre baskılı tişört, polar, yelek gibi ürün yaptırmaktadırlar. Sizlerde iş yeriniz için özel baskılar istiyorsanız ve iş yeriniz İzmir'de ise eğer, bunun için tişört baskı arayışınız olacaktır. Bu arayışlarınıza en iyi cevabı verebilecek olan www.vizyonbaski.com.tr sayesinde, artık işletmenizin logosunu kullanmış olduğunuz kıyafetlere bastırarak, sizlerde hem aynı düzende çalışmış olacaksınız ve hemde istediğiniz gibi reklamınızı da yapabileceksiniz. Baskılı tişört işlerinizin tamamını firma aracılığı ile yapmanız mümkün olacağı gibi, ayrıca uygun fiyatlı olarak da baskı işlerinizi yaptırmanız mümkün olacaktır. İster tişörtünüzü kendiniz alarak firmaya teslim edebilirsiniz, isterseniz de firmanın size bu imkanı da vermesini sağlayabilirsiniz. İyi bir şekilde tişört baskı Bursa işlerinizde kaliteyi yaşamak ve etkili bir şekilde Çare Reklam firması aracılığı ile baskıda kaliteyi yaşayarak, en uygun renk kombinasyonu ile baskınızı yaptırmanız artık mümkün olabilecektir. 

 

En İyi Tişört Baskı Firması

 

Her türlü işletmenin kullanmış olduğu iş elbiselerinde, çalışanların aynı giyinmelerini sağlamak ve böylelikle çalışanların aynı giyime sahip olarak, daha rahat bir şekilde çalışmalarını, müşterilerin çalışanları daha kolay bir şekilde tanınmaları sağlanmaktadır. Bu nedenle tişört baskı İzmir firması ile baskı ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilecek ve tüm bunları uygun fiyatlar ile yaptırırken  tişört baskılarınız için, en iyi tercihiniz olacaktır. Sizlerde tişört baskı işlerinde artık en iyi hizmetleri alabilirsiniz. 

 

Tişört Baskı Fiyatları

 

Normal bir tişörtün üzerine yapılan baskının çok fazla maliyetli olmadığını söyleyebiliriz. Ancak baskı türüne göre ve belirlemiş olduğunuz logo yada yazının genişliğine göre tam olarak fiyat bilgisi almak için İzmir tişört baskı firmasından teklif alabilirsiniz. Sizden gelen taleplere göre İzmir tişört firması sadece dört dakika içerisinde isteklerinize cevap vermektedirler. Bu nedenle tişört baskı firmasından hemen sizlerde bilgi almaya başlayabilirsiniz.

Design by: www.diablodesign.eu