TİŞÖRT BASKI FABRİKASI 

(0224) 272 19 18 

Yazar: Super User
Kategori:

TÜBİTAK BİLİM FUARI TİŞÖRT

 

Vizyon Baskı Merkezinde Tubitak Bilim Fuarı Tişörtleri için özel olarak hazırlanmış, kaliteli ve ekonomik ürün paketlerimiz mevcuttur.

Fuara katılan okulların ihtiyaçlarını esas alarak hazırladığımız ürün paketlerimiz sizi bir sürü angarya işle uğraşmaktan kurtaracak.Her bir ürünü farklı firmadan almak için saatlerce ürün ve fiyat araştırması yapmak ve zaman harcamak zorunda değilsiniz.Vizyon Baskı Merkezinin hazırlamış olduğu Tubitak Bilim Fuarı Tişörtü paketlerinden sizin için en uygun olanı tercih edip bilim fuarında ki aktivitenizin keyfini çıkarın.3 değişik paket hazırladık, Tubitak bilim fuarında ihtiyacınız olacak ürünler esas alınarak 3 değişik Tubitak Bilim Fuarı Tişört Paketi.1 paketimizi ekonomik paket olarak adlandırıyoruz. 

Tübitak Tişörtleri

vizyon baskı Olarak Tubitak Bilim Fuarı Tişörtleri için büyük önem taşıyan tişört ve şapka baskısı yada üretimini ekonomik kaliteli ve bize özel olan  mükemmelliyetçi bir hizmet anlayışıyla yapıyoruz.Öncelikle beğeninize uygun olacak tişört modellerimizi sunuyoruz, seçmiş olduğunuz tişört modeline uygun olarak Size özel hazırlanmış, okulunuzun logosunun yada isminin var olduğu görseli tişört üzerine uyguluyoruz.

 

TÜBİTAK BİLİM FUARI 

*Tübitak Bilim fuarı tişörtleri. Tübitak bilim fuarı tişörtlerimiz uzman grafikerlerce tasarlanır ve kaliteli tişörtlere basılır. Lütfen piyasada satılan kalitesiz tişörtlerle kıyaslamayın.

*Dilerseniz  okul logonuz tişörte eklenir. Bu isteklerinizi  iletişim kısmındaki telefon numaralarından yada sipariş onayındaki açıklama kısmına not düşebilirsiniz.

*Tübitak bilim fuarı için ihtiyacınız olan diğer ürünleri sitemizden temin edebilirsiniz. Faturalandırma dilediğiniz şekilde yapılır. Tübitak tişörtleri. Tübitak Bilim fuarı tişörtleri.

 

 

 

Design by: www.diablodesign.eu